Neyi aramak istiyorsunuz?

×
ANASAYFA ETKİNLİK TKV. KÜLTÜR SANAT YAŞAM AYLİN GÜRSOY'LA VIP SOHBETLER AS AKADEMİ AS CLUB AS TV IN ART
KURUMSAL
KONSER / MÜZİK
10 FARKLI KOSTÜMLE ‘SERTAB’IN MÜZİKALİ’


10 FARKLI KOSTÜMLE ‘SERTAB’IN MÜZİKALİ’


Bu yıl Şubat ayında Sertab Erener, sanat hayatının 25 yılını farklı kostümlerle şova çevirdi. Kariyerinin 25 senesini yaklaşık 2 saat boyunca, 90'lar ve 2000'ler olmak üzere 2 ayrı bölümde özetleyen Sertab Erener, döneme özel kostümler, aksesuarlar ve Beyhan Murphy koreografisiyle şova imza attı.

 

Sesi ve dansları ile seçtiği şarkılarının hikayelerini birleştiren Erener, kronolojik sıralanan ilk bölüme ‘Yalnızlık Senfonisi’ ile başladı. İlk bölüm 'Sakin ol', 'Yanarım', 'Aşk', 'Mecbursun', 'Vur Yüreğim' ile devam ederken Eurovision’da birinci olduğu şarkı ‘Everyway That I Can’ ile ilk bölümü tamamladı. Erener, şarkıyı Candaş Baş’ın yarışma gecesi yaptığı koreografi ve orijinal kostüm ile seslendirdi.

Sahnede Erener’e 7 profesyonel dansçı eşlik etti. Müzikal boyunca 10 farklı kostüm değiştiren sanatçı, ikinci yarıya ‘Aşk Beni’ ile başladı. ‘Kera’ ile tamamladığı gösteride toplam 37 şarkısını seslendirdi.

Uniq'i dolduran hayranlarını coşturan Sertap Erener, yoğun istek üzerine 22 - 31 Mart tarihleri arasında sahnede olacak.

İlgili Başlıklar

SOSYAL MEDYA