Neyi aramak istiyorsunuz?

×
ANASAYFA ETKİNLİK TKV. KÜLTÜR SANAT YAŞAM AYLİN GÜRSOY'LA VIP SOHBETLER AS AKADEMİ AS CLUB AS TV IN ART
KURUMSAL
ENGELSİZ SANAT
LİMAK ENERJİ'DEN ENGELSİZ MÜZİK KOROSU

LİMAK ENERJİ'DEN ENGELSİZ MÜZİK KOROSU


Limak Enerji Halk Müziği Korosu, “Notalar Engel Tanımaz” isimli ikinci konserini 6 Nisan Cuma günü dinleyicilerle buluşturdu. Bursa Merinos AKKM’de saat 20.00’da başlayan konserde, Limak Enerji çalışanları, vatandaşlara müzik ziyafeti sundu. Geceye Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ) Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü, Limak Uludağ Elektrik Perakende Satış A.Ş. Genel Müdürü Ali Erman Aytac’ ile birlikte şirket personelleri, aileleri ve müzikseverler de katıldı.

Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, açılış konuşmasında müzikseverlere seslendi. Aytac, “Müziğin birleştirici gücüyle engelleri aşan bu gece, engelli kardeşlerimizin hayatını kolaylaştıran sosyal hayatta moral ve motivasyon kazanmasında önemli çalışmalardan bir tanesidir. Engelli kardeşlerimizin sosyal hayatın içinde yer almalarında katkımız olması bizi çok mutlu etti. Bu unutulmaz konser için çalışanlarımıza, engelli kardeşlerimize emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dedi.

UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü, başarıları sebebiyle koroyu tebrik ederek, koronun oluşmasında emeği geçenlere teşekkür etti. Genel Müdür Gümüşlü, konuşmasında asıl engelin kalplerde olduğunu, sevgiyle bütün engellerin aşılabileceğini söyledi. Gümüşlü, “Engelli kardeşlerimizin yaşama kazandırılmasında yapılan çalışmalarda yalnız olmadıklarını göstermek istedik. Umarım, bu konser bir anlamda örnek olur. Yaptığımız konserlerin ihtiyaç sahiplerine faydalı olması bize gurur veriyor. Koromuz konserlerine devam edecek” diye konuştu.

Tamamı Limak Enerji çalışanlarından oluşan 20 kişilik koro üyeleri, şef Ümit Akkuş eşliğinde konsere hazırlandı. Yaklaşık 3 ay süren prova aşamasında, farklı yörelere ait Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği eserlerine çalışan koro, engelli vatandaşlara destek olmak için sevilen türküleri yorumladı. Koronun konuk sanatçısı, Türk Halk Müziği’nin güçlü sesi Gülay oldu.

Konserden elde edilen gelirler Türk Kızılayı’na bağışlandı. Projeye katkı sunan Kartel Metal ve 2006 Reklam Şirketlerinin yöneticilerine çiçek ve plaket ile teşekkür edildi.

SOSYAL MEDYA