Neyi aramak istiyorsunuz?

×
ANASAYFA ETKİNLİK TKV. KÜLTÜR SANAT YAŞAM AYLİN GÜRSOY'LA VIP SOHBETLER AS AKADEMİ AS CLUB AS TV IN ART
KURUMSAL
DÜNYADA SANAT
LEXUS 2018 MİLANO TASARIM HAFTASI


LEXUS 2018 MİLANO TASARIM HAFTASI

 

Lexus tasarım ödülleri, "CO"- "Limitsiz Birliktelik" temasıyla devam ediyor. 2018 Milano Tasarım Haftası'nda vizyonunu sergileyecek olan Lexus, tasarımla birlikte daha iyi bir dünya yaratmak ve genç yetenekleri desteklemek amacını taşıyor.

 

Premium otomobil üreticisi, bu yıl da Milano Tasarım Haftası’nda yer alacak. Bu katılımla 11 kez katılmış olacak.

 

"Limitsiz Birliktelik" temasıyla sıradan bir fikrin tasarımla nasıl sıra dışı bir hale gelebileceği kanıtlanacak ve sınırsız olasılıklar gösterilmiş olacak. Bu sayede Lexus organizasyonuna katılan ziyaretçiler, aynı zamanda toplum için sınırsız bir gelecek öngören üretken ve düşündürücü tasarımları görme fırsatı bulacak.

Japon mimar Sota Ichikawa tarafından oluşturulan ana fikir; “CO” teması, Latince “birlikte / beraber uyum içinde” anlamına geliyor. "CO" teması çerçevesinde çalışmalarını gerçekleştiren katılımcılar, doğa ve toplumda uyum içinde olan tasarımları ile yarışacaklar.

Lexus, Milano'da tasarıma olan tutkusunu farklı yollarla da gösterecek. Moda haftasına en yeni konsepti olan ve markanın gelecek tasarım vizyonunu da gözler önüne seren Lexus, LF-1 Limitless ile katılacak.

Milano Tasarım Haftası'nda ziyaretçiler, 2018 Lexus Tasarım Ödülleri'nin 12 finalistine ait çalışmaları görebilecek. 4 prototip arasından dünyaca tanınan jüri üyeleri, Grand Prix ödülünün sahibini 16 Nisan'daki basın gününde açıklayacak.

 

SOSYAL MEDYA