Neyi aramak istiyorsunuz?

×
ANASAYFA ETKİNLİK TKV. KÜLTÜR SANAT YAŞAM AYLİN GÜRSOY'LA VIP SOHBETLER AS AKADEMİ AS CLUB AS TV IN ART
KURUMSAL

Günümüz sanal dünyasının beraberinde getirdiği yalnızlığın temsili olarak sahneye uyarlanan “Alice Harikalar Diyarında” müzikali Zorlu Performans Sanatları Merkezi (Zorlu PSM) Turkcell sahnesinde. 7 Şubat – 21 Mayıs tarihleri saat 21:00’de sanatseverlerle bulaşacak olan “Alice” Müzikali sanal dünyada savrulan bir genç kızın büyüme hikayesini anlatıyor.

 

Lewis Carroll tarafından kaleme alınarak bugüne kadar 174 dile çevrilen, eşsiz edebi eserlerden biri olan “Alice Harikalar Diyarında” müzikal sahnede yerini alıyor.
Beyhan Murphy’nin kareografisi ve Serdar Biliş yönetmenliğindeki müzikalde Serenay Sarıkaya “Alice” olarak izleyicisinin karşına çıkmaya hazırlanırken, Ezgi Mola “Kraliçe”, Enis Arıkan “Tavşan”, Şükrü Özyıldız “Şapkacı”, İbrahim Selim “Kral”, Merve Dizdar ise “Kedi” rolü ile başrolleri paylaşacak.

Zorlu PSM, BKM ve id ortak yapımcılığında, Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde izleyicisi ile buluşacak olan müzikal; dev sahne prodüksiyonu, etkileyici görsel efektleri, benzersiz kostümleri, müzikleri ve birbirinden yetenekli oyuncu kadrosu ile büyüleyici bir sahne şovuna hazır bile!

 

Alice Müzikali:

Oyuncular: Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola, Enis Arıkan, Şükrü Özyıldız, İbrahim Selim, Merve Dizdar

Yönetmen: Serdar Biliş

Müzik: Tuluğ Tırpan

Koreograf: Beyhan Murphy

Metin: Aylin Alıveren, Murat Uyurkulak

Yapımcı: BKM, ZORLU PSM, ID 

Proje Yapımcısı: Nisan Ceren Göknel

Yaratıcı Yapımcı: Ayşe Barım

Sahne Tasarım: Gamze Kuş

Kostüm Tasarım: Ayşegül Alev

Işık Tasarım: Cem Yılmazer

Multimedya Tasarım ve Prodüksiyon: Illusionist

 

SOSYAL MEDYA